ישור שיניים לילדים ומבוגרים

ישור שיניים הינו ענף ברפואת השיניים אשר עוסק באבחון, מניעה וטיפול בבעיות הקשורות לשיניים צפופות, מעוותות, מסובבות, עקומות ובקשיים בסגירה.

יישור שיניים נועד לפתור בעיות תפקודיות של מערכת השיניים, הלסתות והפה, כשהמטרה הראשית הינה השגת הרמוניה מלאה של מערכת הפנים, הלסתות והשיניים ושיפור בריאותי ואסתטי שיתרום לביטחון העצמי של המטופל.

יישור שיניים מבוצע באמצעות מכשירים קבועים המודבקים על השיניים (סמכים) ובעזרת מכשירים שניתן להסירם (פלטות ומכשירים פונקציונליים). משך הטיפול תלוי בגיל ובאבחנה הרפואית ויכול להימשך כשנה וחצי או יותר. במקרה של טיפול מוקדם, הטיפול יכלול בדרך כלל עקירת שיני חלב כדי לאפשר את בקיעת השיניים הקבועות. עם סיום הטיפול יש לשמוע להנחיות הרופא על מנת שהתוצאה תישמר לאורך זמן.

יישור שיניים בקרית אתא באמצעות סמכים

זהו הטיפול הנפוץ ביותר ובמסגרתו מדביקים סמכים (קוביות) ממתכת לשיניים ומחברים ביניהם באמצעות חוט מתכת שעליו קפיצים שונים. החוט מוצמד למקומו בעזרת גומיות וכאשר החוט נמתח הוא מפעיל לחץ על השיניים שגורם לתזוזתן בכיוון המבוקש.

יישור שיניים באמצעות סמכים שקופים

הסמכים השקופים מתפקדים בצורה זהה לסמכים הרגילים, ההבדל היחיד בא לידי ביטוי בכך שהם שקופים ועל כן פחות נראים לעין.

יישור שיניים באמצעות פלטות שקופות

יישור שיניים בטכניקה זו מהווה חלופה לשימוש בסמכים. במסגרת הטיפול מותאמת למטופל סדרה של פלטות שקופות נשלפות. פלטות אלה יש להרכיב לאורך כל שעות היממה, למעט זמני אכילה וצחצוח השיניים.

יישור שיניים למבוגרים

אנשים רבים נמנעים מלעבור הליך של יישור שיניים בשל החשש כי המכשור המוצמד לשיניים יבלוט בזמן שהם מדברים או מחייכים ויפגע באסתטיקה הכללית שלהם. במהלך השנים האחרונות חלה התקדמות אדירה בתחום האורתודנטיה למבוגרים, במסגרתה מוצעים פתרונות מהפכניים ליישור שיניים שלא רק שאינם בולטים כלל לעין אלא גם שמקצרים את משך הטיפול.

מה זה iROK

iROK הינה שיטת טיפול חדשנית ומהפכנית ליישור שיניים שקוף ובלתי-נראה המתאימה לכ-80% ממקרי ליקויי הסגר למבוגרים ולנוער. המערכת מבוססת על טכנולוגיית לייזר ממוחשבת בתלת-מימד הנקראת OrthoRX המבטיחה לך טיפול נוח,יעיל ומהיר יותר מכל שיטת טיפול אחרת ליישור שיניים.

בהתאם לנתונים המתקבלים מהמערכת הממוחשבת ועל פי מטבעי השיניים שלך, מיוצרות בהתאמה אישית, סדרה של קשתיות שקופות וניידות המורכבות על השיניים ומוחלפות מידי שבועיים עד שלושה שבועות. הקשתיות מזיזות את השיניים בהדרגה בהתאם לתוכנית הטיפול ולתכנון שנעשה בהדמיה עד שבסוף הטיפול, השיניים מתיישרות עם חיוך מושלם שתמיד חלמתם עליו.

תוכנת orthorx-logo

התוכנה הבלעדית של חברת iROK, מציגה את אופן הטיפול ומאפשרת לך לראות באופן וירטואלי ובתל מימד את מהלך תזוזת השיניים, שלב אחר שלב וכך ניתן לראות כיצד יראו שינייך בסיום הטיפול וכל זאת עוד לפני שהתחלת את הטיפול.

תקופת הטיפול בשיטת iROK

 משך הטיפול מתוזמן וידוע מראש ללא הפתעות ועם הצלחה מובטחת בתוך 10 חודשים בדרך כלל.

 
טלפון: 04-8444199   |   דוא"ל: victorzaalov@gmail.com  |  כתובת:  רח אינשטיין 16, קרית אתא
FacebookGoogle+